आफ्नै श्री*मतिले श्री*मानलाई मा* र्न गु*णडाहरु पठाएपछि ॥ काेठामा सु*तेकाे बेला ३ जनाले स’मातेर यस्ताे (भिडियो हेर्नुहोस)

समाचार

आफ्नै श्री*मतिले श्री*मानलाई मा* र्न गु*णडाहरु पठाएपछि ॥ काेठामा सु*तेकाे बेला ३ जनाले समातेर यस्ताे (भिडियो हेर्नुहोस)

याे समचार पनि पढ्नुहोस्
एजेन्सी – अहिले सामाजिक सञ्जालमा चल्लालाई उपचार गर्न भन्दै अस्पताल पुर्याएका बालक निकै भाइरल भइरहेका बालक सम्मानित भएका छन् । चल्लालाई उपचार गर्न भन्दै अस्पताल पुर्याएका ती बालकको कामले धेरैलाई भावुक बनाएको थियो।

ती बालकले चल्ला बोकेर अस्पताल पुगेको विषय अहिले निकै चर्चा भइरहेको छ ।उनले गरेको कामको प्रशंसासहित उनको फोटो भाइरल भएपछि उनी पढ्ने विद्यालयले उनलाई सम्मान गरेको बताइएको छ ।भारत मिजोरम राज्यका ती बालकले आफ्नो साइकलले दुर्घटनाबस छिमेकीको कुखुराको एउटा चल्ला कि’चेपछी उनी दुखि हुदै चल्ला र पैसा बोकेर अस्पताल पुगेका थिए ।

उक्त तस्बिर अहिले भाइरल भए सँगै ती बालक सम्मानित भएका हुन् । उनको पेजबाट मात्रै ति बालकको तस्वीर ८७ हजार पटक भन्दा बढि शेयर भएको थियो ।उनी सै’राङ्गमा रहेको सेन्ट पियो स्कुल सा’ईराङ्गमा कक्षा १ मा पढ्छन् । कुलको सम्मानसहीत तवल्लोह पु’आन अवार्ड प्रदान गरिएको छ ।आफूसँग भएको १० रुपैयाँ र चल्ला बोकेर उनी नजिकैको प्राथमिक उपचार केन्द्रमा चल्लाको उपचारका लागि पुगेका बालकको कामले सबैलाई भाबुक बनाएको छ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *