१२ बजे राती चि’हान खन्ने धामीलाई ए’क्का’सी प्रहरीले प क्राउ गर्यो – हेर्नुस् भिडियो

समाचार

पछिल्लो समय सामाजिक संजालमा एउटा घ,ट,ना निकै नै भाइरल भइरहेको छ । विशेषगरी मोरङका एकजना धामीले निकै नै चर्चा बोटुलेका छ्न । कारण केही समयअघि मोरङको बेलबारिमा कसैले सोच्नै नसकिने घ,ट,ना घटेको थियो । त्यहाँ एकाएक सबै गाउँले बिरामी पर्दै आत्मा पसेर दुख दिन थालेपछि गाउँ नै चिन्तामा थिए ।

करिब ६ बर्ष अगाडी मृ,त्यु भएका जीवन राईको आत्मा हरेक बिरामीमा पसेर बोल्न थालेपछि गाउँ नै त्र,सि,त बनेको थियो ।बच्चादेखि वृद्ध सबै बिरामी परेपछी धामी ले चिन्ता बस्न सुरु गरेको तीन दिनसम्म पनि केही पत्ता नलागेपछि केही गाउँलेहरुले धामीलाई कु,ट,पि,ट समेत गरेका थिए ।

चार दिन चार रात नसुती धामी बसेर ढ्याङ्रो बजाएपछी अन्त्यमा ६ बर्ष पहिले मोटरसाइकल दुर्घटनामा नि,ध,न भएका जीवन राईको चि,हा,न खनेर हेर्नुपर्ने भनेर झाक्रीले भनेपछी सुरक्षाकर्मी र गाउले बुद्धिजिबि सहित करिब दुई सय मानिसहरुले रातको १२ बजे चिहान खनेर हेर्दा कसैले नसोचेको दृश्य देखिएपछी सबै गाउलेहरुले धामीलाई माफी मागेर सम्मान समेत गरेका गरेका थिए । त्यसपछि त अहिले झाक्रीको घरमा भक्तजनहरुको भिड धेरै हुन थालेको छ ।

त्यसपछि त फेरि अहिले पछिल्लो समय यी धामीले फेरि अर्को चमत्कार देखाएका छ्न । ५० लाख खर्च गर्दा पनि निको नभएकि अर्की विरामी महिलालाई यी झाँ,क्री केही क्षणमै निको परिदिएका छ्न । यसपछि यी झाँ,क्रीलाई विरामीका आमाबुबाले भगवानसरी मानेका छ्न । तर यी झाँक्रीलाई अ,क,स्मा,त प्रहरीले गिरफ्तार गरेको छ । आखिर किन प,क्रा,उ गर्यो त झाँ’क्रीलाई । पूरा भि,डियो हेर्न तल क्लि,क गर्नुहोला ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *