भागिरथीको बुवा’ले आफ्नो परिवारका एक सदस्य’माथि ब’ला’त्का’र गरे’को घटना’को ब’दला लिन’ उनकै छोरी भागरथी’काे ह’त्या

समाचार

बैतडीकी किशोरी भागरथी भट्ट’को ह’त्या’मा सं’लग्न भएको आ’रोप’मा प’क्राउ परेका किशोर’ले घ’टना’मा आफ्नो सं’लग्नता स्वी’कार गरे’का छन्। उनले भागरथीको परिवारसँग ब’ला’त्का’र घ’टना’कै ब’दला लिन आफू’ले अ’पराध गरेको स्वी’कार गरेको प्रहरीले जनाएको छ।

घटना’को १३ औँ दिनमा पक्राउ परेका ती युवक भागरथीकै सहपाठी र छिमेकी हुन्। उनी भागरथीले अध्ययन गर्ने विद्यालयमै कक्षा ११ मा पढ्ने गरेका थिए। पक्राउ परेका ती किशोरले आफ्नो परिवारका एक सदस्यमाथि ‘भागरथीका बुवा’ले ब’ला’त्का’र ग’रेको घ’टना’को ब’दला लिन’ उन’को ह’ त्या ग’रेको ब’यान प्रहरी’लाई दिएका छन्।

अ’नुसन्धानमा सं’लग्न एक प्रहरी अधिकारी भन्छन्, ‘भागरथीका बुवा’बाट भए’काे ब’ला’त्का’र’काे ब’दला लि’न उन’कै छाे’री’काे ह’त्या ग’रेकाे हुँ भनेर बयान दिएका छन्।’ पक्रा’उ परेका युवककाे भनाइ अनुसार एक वर्षअघि भागरथीका बुवा’ले उन’काे नजिककाे नाता पर्ने एक महिला’माथि ब’ला’त्का’र गरे’का थि’ए। तर त्याे घ’टना गाउँमै मि’लाइएकाे थियाे। ती प्रहरी अधिकारीले यसबारे थप अ’नुसन्धान भइरहेकाे बताएका छन्। भागरथी’का बुवा’काे निध’न भइसकेकाे छ।

अनु’सन्धान’मा सं’लग्न प्रहरी अ’धिकारीका अनुसार घट’ना भएका दिन ती किशाेर दिउँसाे साढे १२ बजे विद्यालय’बाट निस्केर जंगलमा ए’क्लै भागरथी’लाई ढु’केर ब’सेका थिए। दिउँसाे २ बजेपछि भागरथी त्य’ही बाटाे भएर विद्यालयबाट घर फर्किरहेकी थिइन्।

चाउचाउ खाँदै घर फर्किरहेकी भागरथीलाई ती किशाेरले पछ्याएकाे र सडक’बाट धकेले’काे ब’यानमा उ’ल्लेख छ। भागरथीकाे माेबाइल बाटाे’मै ख’सेकाे थियाे । सडक’बाट धकेलेप’छि खाे’ल्साेमा झरे’की भागरथी’काे घाँ’टी न्या’के’र ब’ला’त्का’र’काे प्र’यास गरे’काे बयान’मा उल्लेख छ, प्रहरीका अनुसार । तर भागरथी म’हिना’बारी भएकाे देखेपछि ब’ला’त्का’र भ’ने आफूले नगरे’काे बया’न किशाेरले दिएकाे ती प्रहरी अधिकारी’ले बताए।

‘रे’ प ग’र्न खाे’ज्दा मि’न्स भ’एकाे दे’खेँ अ’नि छाे’डि’दिएँ’, अभियुक्त’काे बया’न उ’द्धृ’त ग’र्दै ती प्रहरी अधिकारीले भने। घ’टना’पछि भागरथी’लाई न्या’य मा’ग्दै भएकाे प्रद’र्शनमा पनि ती किशाेर हरेक दिन स’हभागी रहेकाे पाइए’काे प्र’हरीले जनाएकाे छतर भागरथी’काे ब’ला’त्का’र’प’छि ह’ त्या भए’काे पाे’ष्ट’मार्टम रि’पाेर्टमा उल्लेख छ। प:क्राउ परे’का कि’शाेरलाई बुधबार दिउँसाे सार्व’जनिक गर्ने प्रहरीले जनाएकाे छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *