सि’कि’स्त बेहुलीलाई अस्प’तालको बे’डमै सिउँदो भरेपछी

समाचार

भारत यूपीको प्रयागराजमा बेहुलाले अस्पतालको बेडमा सि’किस्त भएकी बेहुलीको सिउँदो भरिदिएका छन् । जहाँ भर्खरकी दुलही आरती अस्पतालको खाटमा सुतिरहेकी छिन् र उनको हातमा मेहंदी लगाईरहेकी छिन् र उसको छेउमा बसिरहेको युवक उनका पति अव’धेश हुन् जो उनकी पत्नीको रेखदेखमा छन्।

वास्तवमा, प्रता’पगढको कुं’डा क्षेत्रमा बस्ने आरतीको लागि विवा’हको तयारी पूरा भएको थियो र जन्ती आउँदै थियो, तर दिउँसो उनी आफ्नो तीन बर्षे भतिजालाई छतमा खेल्ने क्रममा बचाउन छतबाट ख’सिन् । दु’र्घ-टनामा उसको मेरुदण्ड भाँ-चिएको थियो र दुवै खु’ट्टामा पनि स’मस्या छ । घरका साथीहरूले उनलाई प्रयागराजको निजी अस्प’तालमा भर्ना गरे। जब दुलहा अवधेशलाई घ’टनाको बारेमा खबर गयो । घ’टनाको सत्यता र घ’टना पनि दुलहा अवधेशलाई दिइयो। आरतीको घरका मानिसहरूले अवधेशलाई आरतीको कान्छी बहिनीसँग बिहे गर्न भने तर अवधेशले निर्णय गरेका थिए कि आरती उसको जीवनसाथी बन्न सक्छिन् ।

अवधेशले आफ्नो धार्मिक पत्नी आरतीको पूरा ध्यान राख्छन्। दुबैको साहस र साहसलाई सलाम गरेर नजिकका आफन्तहरू र परिवारका सदस्य पनि खुसी भएका छन् । उही समयमा, आरतीको परिवारले डाक्टरसँग कुरा गरेपछि उनलाई एम्बुलेन्सबाट कुं’डा फिर्ता लगे र विवाह गरे । जहाँ अवधेशले ओछ्यानमा रहेकी आरतीलाई सिन्दुर लगाइदिए । त्यसपछि आरतीलाई प्रयागराजको यस अस्पतालमा भर्ना गरियो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *