फेसबुकमा श्रीमानले हार्दिक श्रद्धाञ्जली लेखे, पछि श्रीमती मृ*त फेला(हेर्नुस् भिडियाे)

समाचार

भिडियो हेर्नुहोस्

आफ्नो श्रीमान ले श्रीमतीको फेक अाईडि बनाएर हा’र्दि’क श्र’द्धा’ञ्ज’ली लेखेको केही समयमा श्रीमतीको श’रीर काे’ठामा झु’न्डि’ए’को अबस्थामा मृ’त फे’ला परेको थियाे।

सुन्द नै अ’च’म्म लाग्ने घ’ट’ना हो,अर्घाखाँची जिल्लाको, जो हाल जापनिज भासा सिक्न बुटबल बसेकी सिर्जना सुनार हुन। जो बुटवलमा बस्दा नेपाल आर्मीका जवान सुमन क्षेत्रि सँग प्रेम स’म्बन्ध’मा रहेको हुन्छिन।

दुबै श्रीमन श्रीमतीको रुपमा बस्दै अाएका ,मात्र २ महिनामा जापान जान ठिक्क परेकी श्रीमती आफ्नो काेठामा झु’न्डि’एको अबस्थामा मृ’त फेला परेको थिईन। श्रीमान अन्य महिला सँग लागेको, धेरै द’बा’ब र कु’ट’पिट गर्ने गरेको थिए । उनी बाट भने २ पटक ज’ब’र्ज’स्ती अाै’षधि खु’वा’एर ग’र्भ’पतन गर्न ला एको उनको बहिनी ले खु’ला’सा गरिन।

हाल भने सुमन प्रहरी लाई प्रहरी ले प’क्रा’उ गरेको छ । केटी पक्षले छाेरि लाई म’र्न बा’ध्य पारेको आ’रो’प लगाएको छन। घ’ट’ना को अ’बस्था हेर्दा र बहिनीको ब’यान सु’न्दा भने घ’ट’ना आ’त्म’ह’त्या गर्न प्रो’त्सा’न गरेको जस्तो देखिनछ। साथै केटा पक्षले भने ५ लाख मा के’श मिलाउन धेरै प्र’यत्न पनि गरेको खुल्न गएको छ ।

थप जानकारी तलको भिडियाेमा

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *