बिना सेफ्टी हेलिकप्टरबाट नेपाली सेनाले हामफालेको भिडियो भाइरल

समाचार

सेनाले विना सेफ्टी आकासबाट हामफालेको भिडियो भाइरल भएको छ ।
लाइमलाइट नेपालबाट अगष्ट २४ २०१७ मा अपलोड भएको उक्त भिडियो यो समाचार तयार पार्दासम्म ६० लाख ५६ हजार भन्दा बढी भ्यूज पाएको छ । त्यो सेनाले हेलिकप्टर बाट बिना सेफ्टी हामफालेको । जसलाई तलको भिडियोमा पनि प्रष्ट देख्न सकिन्छ ।

यसबाट नेपाली सेना कति बहादुर छ्न भनेर प्रष्ट हुन्छ भिडियोमा प्रतिक्रिया दिँदै एक पाठकले लेखेका छन् । हिटलरले पनि भनेका थिए, म मेरो देशका सेनाहरु संसारका जुनसुकै सेनामा पनि लड्;न सक्छ्न, तर गोर्खालीको नाम सुन्नेबित्तिकै मेरो मुटु थर्कन्छ। ” यसबाट पनि प्रष्ट हुन्छ कि नेपाली सेनाको प्रभाव संसारमा कसरी परिरहेको छ ।

१५ हजार भन्दा बढी लाइक पाएको उक्त भिडियोले ५ सय प्रतिक्रिया पनि पाएको छ ।

हेर्नुहोस् भिडियो

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *