कन्चन ले आँखा खोल्यो १७ दिन पछी तर आफ्नो आमा लाई नि चिनेन (स्वास्थ्य लाभको कामना)

समाचार

कन्चन ले आँखा खोल्यो १७ दिन पछी तर आफ्नो आमा लाई नि चिनेन
क,न्च,न को अहिले हो,स् आएको छ । सत्र दिन पछी उन्ले आँखा खो,लेको छ । कन्चन र अनिशा को बिषय ले अहिले सामाजिक सन्जाल निकै ता,ततियो छ । उनिहरु को यो घ,टना मा धेरै टिकाटिपनी भएको छ । आउनुश हेरै यो भिडियो जुन भिडियो मा उन्ले आँखा खोलेर हेरेको छ ।

जिल्लाको कपन स्थित चुनिखेलमा पौष १९ अनिसा कुमाल र कन्चन तिमल्सिनाले बिबाह गरेका थिए तर केटीको माइती प’क्षको का’रण कन्चनले बि’ष से’वन गरेका छन । केटिले सि’न्दुर लाउन हतार लाएपछि दुबैजनाले घरमै सि’न्दुर हालेर बि’बाह गरेका थिए ।
जुन बिबाह गर्ने दम्पती चि’तवन जिल्ला का’लिका न’गरपालिका वडा न:६ की क’न्चन ति’मल्सिना र अनिसा कुमाल रहेका छन । दुवै जना मि’लापत्रमा घरमै बि’बाह गरेका थिए । के’टिपक्षको मानिसले दुबै’को स’म्बन्ध स्वी’कार गर्छौ भनेर बोलाएर चौ’कीमा लगी कु’टपिट ग’राएकोले उनि यो पि’डा स’हन न’सकेर यु’वकले बि’ष से’वन गरेको बताएका छन ।

यस बिबाहको सि’न्दुर हा’लेको फोटो सा’माजिक सं’जाल फे’सबुकमा सा’र्बजनिक गरेका थिए । सा’र्बजनिक गरेको फोटो देखे पछी के’टीको मा’इती प’क्षले दु’इ जनाको बि’बाह स्वी’कार गर्ने र टि’काटालो गर्ने भन्दै बो’लाएर छो’रीलाई घर रा’खेर क’न्चनलाई भने प्र’हरी चौ’की लगिएर कु’टपिट ग’राएपछी उनले आफ्नो घर आएर बि’ष पि’एको उनको आ’फन्तको भनाइ रहेको छ ।

कन्चनको अहिले केहि सु’धार भइरहेको र उनको हो’स् खुलेको उनको आ’फन्तले जनाएका छन । उनले धेरै बि’ष से’वन गरेको का’रण उनलाई ठि’क हुन् अ’झ स’मय ला’ग्ने स’मेत आ’फन्तको भ’नाई रहेको छ । यस उ’पचारमा धेरै ख’र्च भ’इसकेको र अ’झ हुने आ’फन्तको भ’नाई रहेको छ । यस घ’टनामा क’न्चनको उपचारमा धेरै खर्च लाग्ने भएकोले केहि सहयोगी मनहरुले यसरी सहयोग गरेका छन ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *