Shadow

विबाहकै दिन बेहुली छतबाट खसेर मेरुदण्ड नै भाँचियो, बेहुली लिन आएका बेहुलाले अस्पतालकै बेडमा नै सिन्दर भरे

विबाहकै दिन बेहुली छतबाट खसेर मेरुदण्ड नै भाँचियो, बेहुली लिन आएका बेहुलाले अस्पतालकै बेडमा नै सिन्दर भरेबेहुली आरती अस्पतालको खाटमा सुतिरहेकी छिन् । नको हातमा मेहंदी लगाईएको छ । उनको छेउमा बसिरहेको युवक उनका पति अवधेश हुन् । जो उनकी पत्नीको रेखदेखमा छन्। वास्तवमा, प्रतापगढको कुंडा क्षेत्रमा बस्ने आरतीको लागि विवाहको तयारी पूरा भएको थियो र जन्ती आउँदै थिए । तर दिउँसो उनी आफ्नो तीन बर्षे भतिजालाई छतमा खेल्ने क्रममा बचाउन छतबाट खसिन् । दुर्घटनामा उसको मेरुदण्ड भाँचिएको थियो र दुवै खुट्टामा पनि समस्या छ । घरका साथीहरूले उनलाई प्रयागराजको निजी अस्पतालमा भर्ना गरे।

जब दुलहा अवधेशलाई घटनाको बारेमा खबर गयो । घटनाको सत्यता र घटना पनि दुलहा अवधेशलाई दिइयो। आरतीको घरका मानिसहरूले अवधेशलाई आरतीको कान्छी बहिनीसँग बिहे गर्न भने तर अवधेशले निर्णय गरेका थिए कि आरती उसको जीवनसाथी बन्न सक्छ, जे भए पनि जीवनभर उनलाई सहयोग गर्ने छ। अवधेशले आफ्नो धार्मिक पत्नी आरतीको पूरा ध्यान राख्छन्। दुबैको साहस र साहसलाई सलाम गरेर नजिकका आफन्तहरू र परिवारका सदस्य पनि खुसी भएका छन् ।

उही समयमा, आरतीको परिवारले डाक्टरसँग कुरा गरेपछि उनलाई एम्बुलेन्सबाट कुंडा फिर्ता लगे र विवाह गरे । जहाँ अवधेशले ओछ्यानमा रहेकी आरतीलाई सिन्दुर लगाइदिए । त्यसपछि आरतीलाई प्रयागराजको यस अस्पतालमा भर्ना गरियो।

अवधेश र आरती अहिले निकै खुसी छन् । समस्यामा छायाँले जस्तै एक अर्काको सहयोगी बनेकोमा । यस्तो अवस्थामा उनीहरू एक अर्कालाई सहयोग गरेर व्यक्तिको लागि उदाहरण बन्न पुगेका छन्। तिनीहरू वास्तविक जीवनको नायक भएका छन्। सबैजनाले दुबैको यो निर्णयले उनीहरूको प्रशंसा गर्दै छन्।

अर्को समचार पनि पढ्नुहोस्

भारतिय टिभि सिरियल ‘एक हजारोमे मेरी बेहेना हे’ बाट चर्चामा आएकी अभिनेत्री निया शर्माले रियालिटी शो ‘बिगबोस’मा भाग नलिने भएकी छिन् । एक्शन रियालिटी शो ‘खतरों के खिलाड़ी-मेड इन इंडिया’ को बिजेता बनेकी नियाले बिगबोसमा भाग नलिने भएपछि उनका फ्यान निरास भएका छन् ।

भारतिय मिडयाका अनुसार उनले आफुले भाग लिने नलिने बारे अझै केहि खुलाएकी छैनन केहि समय पहलिा उनले रियालिटी शो ‘बिगबोस’मा भाग लिने खबरले शोको टिआरपी निकै बढेको थियो ।

तर हालै भने उनले सामाजिक संजाल मार्फत तस्विर शेयर गर्दै बिगबोसमा जाने नजाने निर्णय आफुमा मात्रै सिमित भएको भन्दै आपत्ति जनाएकी छिन् । एसियाकै तेस्रो सबैभन्दा सेक्सी महिलाको खिताब पाईसकेकी निया सिरियलमा मात्र नभई सामाजिक संजालमा पनि उतिकै सक्रिय रहदै आएकी छिन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *