Shadow

श्रीकृष्णको सम्झनामा भा”इरल जडीले राखे छोरीको नाम “श्री” (भिडियो सहित)

पछिल्लो समय टिकटकमा निकै नै भाइरल भएका जोडी हुन सुधीर श्रेष्ठ र रोशनी श्रेष्ठ ।
श्रीकृष्ण श्रेष्ठको फिल्म कोहिनुरको गीतहरूमा टिकटिकमा भाइरल बनेका जोडी अहिले म्युजिक भिडियो मा समेत छएका छ्न । पछिल्लो समयमा उनीहरूको छोरी भएको छ । उक्त कुरा सुधिरले सामाजिक संजाल मार्फत जानकारी गराएका हुन । अहिले उनिहरुलाई सामाजिक संजालमा शुभकामना दिनेको ओइरो लागेको छ । हाम्रो तर्फबाट पनि सुधीर र रोशनीलाई शुभकामना छ । जीन्दगीमा अझै प्रगति गर्दै जानू ।

छोरी जन्माएपछी निकै नै खुसी देखिएका जोडि अहिले छोरीको नाम पनि श्रीकृष्णकै नामबाट राखेका छ्न । सुधीरले एक अन्तरवार्तामा बताएअनुसार सुधीरले छोरीको नाम “श्री” राखेका छ्न । जुन भिडियो हामिले तल पनि राखेका छौ ।

पछिल्लो समय म्युजिक भिडियोमा रुचाईएको एउटा नाम हो सुधीर श्रेष्ठ । उनले पछिल्लो समय निकै नै हिट म्युजिक भिडियो दिइरहेका छ्न । उनका “नबोली बनोली”, “मायाँ गरौंला” जस्ता गीतलाई दर्शकले निकै नै रुचाएका छन ।श्रेष्ठ दम्पतीले यसअघि ‘जेल पनि सहुँला’ बोलको गीतमा टिकटक बनाएका थिए । १५ सेकेन्डको समयावधिमा यी दुईले प्रस्तुत गरेको अभिनय, हाउभाउ र कन्सेप्टलाई रुचाउने बढे । ‘के म तिम्रो होइन र’ मा टिकटक बनाउँदा सुधीरको फलोअर्स १७ हजार जनाभन्दा बढी थिए । अहिले उनलाई फलो गर्ने ५ लाख १० हजार छन् । सुधीर पनि आइरहेको टिकटक भिडियोभन्दा केही फरक कन्सेप्टको भिडियो बनाउँदा टिकटकमा रुचाएको बताउँछन् । ‘

याे समचार पनि पढ्नुहोस्

अभिनेत्री श्वेता खड्का विवाह बन्धनमा बाँधिएकि छन् । उनी धनगढीका विजयेन्द्र सिंह रावतसँग विवाह बन्धनमा बाँधिएकि हुन् । उनको विवाह काठमाडौँस्थित गोकर्ण फरेष्ट रिसोर्टमा भएको थियो।

उनले यसअघि वि.सं २०७१ साल असार २३ गते अभिनेता श्रीकृष्ण श्रेष्ठसँग विवाह गरेकी थिइन् । बिहे भएको करिब एक महिनापछि श्रीकृष्णको नि´धन भएको थियो ।

नायिका श्वेता खड्का पछिल्लो एक हप्तादेखि विबाहका कारण थप चर्चामा छिन् । कहाँ भेटिएला, कोहिनुर, कान्छी, लगायतका फिल्ममा अभिनय गरेरकी सामाजिक अभियन्ता समेत रहेकी नायिका श्वेताले धनगढीका प्रेमी विजयन्द्र सिंह रावतसँग विवाह गरिन ।यो उनको दोस्रो विवाह हो ।

केही वर्षअघि दोस्रो विबाहका बारेमा इन्कार गर्दै आएकी श्वेताले पछिल्ला दिनहरुमा भने अब आफू एकल बस्न गाह्रो भएको भन्दै श्रि कृस्न उपर एउटा भावपुर्ण स्ट्याटस समेत हालेकि थिइन् ।

श्वेता र विजयन्द्र केही समयदेखि प्रेममा रहेको चलचित्र वृत्तमा चर्चा भए पनि उनले अस्विकार गर्दै आएकी थिइन् । श्वेताले २०७१ असार २३ गते अभिनेता श्रीकृष्ण श्रेष्ठसँग विवाह गरेकी थिइन् । विवाह गरेको महिनादिनमै श्रीकृष्णले यो संसारबाट विदा मागेर गएका थिए ।

यति नै बेला गायक बद्री पंगेनीले भने आफ्नो पुरानो गीत ‘लाउ चेली सिन्दुर लाउ, निको पार हृद’यको घाउ’ सम्झिए र फेसबुकमा स्वेताको नवजोडीलाई शुभ’कामना दिए । बुधबार हाम्रो कला टिभी’सँगको कुराकानी पनि बद्रीले स्वेताको नाममा गीत गाउँदै सोही कुरा दोहोराए । स्वेताको बिहेमाथि प्रश्न उठाउ’नेलाई समेत उनले पितृसत्तात्मक मानसिकताको उपज रहेको टिप्प’णी गरे ।

सँगसँगै माइति’घरमा उखु किसानको आन्दोलन चलिरहेका बेला राजनतिक दल र सरकारले देखाएको बेवा’स्ताको विरोध गर्दै आग्रह गरे, ‘उखु किसानको आँशु सरका’रले चाँडो भन्दा चाँडो पु’छिदियोस् ।’बाँकी के–के भयो, भिडियोमा हेर्नुस् पुरा कुराकानी ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *