Shadow

बिचरी सियोना श्रेष्ठको स्वास्थ्यमा फेरी समस्या देखियो ! सके सहयोग नसके सेयर गराै

उनी १ 13 महिनाको बच्चा सियोना हुन् र उनी स्पाइनल मस्कुलर एट्रोफी टाइप १ नामको दुर्लभ रोगबाट पीडित छिन् जसले उपचार गर्न धेरै गाह्रो हुन्छ र धेरै पैसा चाहिन्छ अर्थात् एनआर भन्दा बढी। २० करोड। … अधिकउनका अभिभावकहरूले सहयोगको लागि अभियान गरिरहेका छन्बिभिन्न सार्वजनिक व्यक्तित्वहरु पनि उनीको लागि सहयोग माग्दै छन्।

ल सियोना र उनको परिवारको कथा छ। कृपया हामीलाई सहन। हाम्रो छोरी सियोनाले १२ सेप्टेम्बर २०१ 2019 मा यस संसारमा कदम चालेका थिए। मलाई त्यो दिन अझै याद छ। मैले उनलाई अँगालोमा हालेर हामी धेरै खुसी थियौं। उनी एक स्वस्थ बच्चा केटी थिइन र म अझै पनि उनको चम्किलो र ठूला आँखाहरूले मलाई घोरिएको सम्झना गर्दछु। हामी तुरुन्तै उनको साथ प्रेम भयो र उनको भविष्य सोच्न शुरू। हामीले उनलाई उनको जीवनको हरेक आवश्यकताहरू प्रदान गर्ने सोच्य राख्यौं ।

राम्रो शिक्षा र सबैभन्दा महत्त्वपूर्ण एक राम्रो मानव। उनीसँग हरेक दिन यती छिटो गएको थियो जब हामीले बुझ्यौं कि उनी पहिले नै months महिना बितिसकेकी छ। मैले तँले महसुस गरिन कि ऊ उनको टाउको समात्न वा सडक छेउमा जान सक्षम छैन। उनी सामान्य स्तनपान गर्छिन् र उनको सामान्य वजन बढाउँदै थिई। हाम्रो परिवारका केहि सदस्यहरूले यो सामान्य कुरा बताए र उनले केही महिनामा उनको टाउको समातिन्। हामी विश्वास गर्छौं र उनको उज्जवल भविष्यको सपना देखिरहेछौं। दिन बित्यो र उनी अब months महिना भइसक्यो। तैपनि उनले आफ्नो टाउको समातिन्। अब हामी चिन्तित भयौं, त्यसैले हाम्रो डाक्टरलाई भेट्न आए।

हाम्रो डाक्टरले केही न्यूरोलजिकल जाँच, केही रक्त परीक्षण र मस्तिष्क स्क्यान गरे र परीक्षण गरे। सबै सामान्य थियो र हामीलाई बताइएको थियो कि उनी शैशवकालको सौम्य हाइपोनिसिया हुनसक्छिन्। केवल केहि फिजियोथेरापी र चिन्ताको लागि धेरै केहि छैन।

इच्छुकले सँगै हात मिलाउन सक्छ उसलाई आवश्यक उपचार प्राप्त गर्न मद्दत गर्न। उनीसँग ज्यादै थोरै समय छ ।यसैले त्यहाँ “टीम सियोना – SMA” नामको समूह छ जहाँ व्यक्तिहरू उनीबारे अधिक जानकारी लिन सामेल हुन सक्छन्। व्यक्तिले उनको बुबाआमालाई सम्पर्क गर्न सक्छन उसलाई र परिवारले सार्वजनिक बैंक / eSewa विवरण सार्वजनिक गर्न A / C नाम: सियोना श्रेष्ठ A / C No: 206500000031524 काठमाडौंको बैंक। परासी शाखा स्विफ्ट कोड: BOKLNPKA वा Esewa आईडी: 9847206466 9816457809

यो पनि पढ्नुहोस्

स्पाइनल मस्कुलर एट्रोफी रोगसँग लडिरहेकी १४ महिनाकी नानी सियोना श्रेष्ठलाई बचाउनको लागि कलाकार तथा समाज सेवी शिशिर भण्डारीले थालेको सहयोग सँकलन अभियान अन्तर्गत सियोनाको मामा भिमराज तामाङलाई १० लाख ५६ हजार ४ सय ५० हस्तान्तरण गरेका छन् ।

शिशिर भण्डारीले आफ्नो फेसबुकमा पोस्ट गर्दै जानकारी दिएका हुन्। देश तथा बिदेशबाट सहयोग गर्ने सम्पुर्ण सहयोगीहरुलाई सम्मान तथा धन्यवाद दिएका छन्। हेर्नुहोस के लेखेका छन् फेसबुकमा शिशिर भण्डारीले ।

सबैले शेयर गरिदिनुहोला है 😢
स्पाइनल मस्कुलर एट्रोफी (SPINAL MUSCULAR ATROPHY (SME-1) रोगसँग लडिरहेकी १४ महिनाकी नानी सियोना श्रेष्ठलाई बचाउन, हामीले थालेको सहयोग सँकलन अभियान अन्तर्गत सियोनाको मामा Bhim Raj Tamang लाई १० लाख ५६ हजार ४ सय ५० हस्तान्तरण गरेका छौं । भिमराज भाईले हिजै सियोनाको बैंक अफ काठमाण्डुको खातामा पैसा राखिदिई सक्नु भएको छ । देश तथा बिदेशबाट सहयोग गर्ने सम्पुर्ण सहयोगीहरुलाई सम्मान र नमन । हाल पोल्याण्डमा नानीको उपचार भैरहेको छ र नानीको आमा बुवा पनि उतै हुनुहुन्छ । सियोनाको उपचारका लागि २५ करोड हाराहारी खर्च लाग्ने भनिएको छ भने हालसम्म यो रकम सहित १५ करोड २७ लाख माथि जम्मा भैसकेको उनको परिवारले बताएको छ । नानीको जीवन बचाउन सबैले आफुले सक्ने सहयोग गरौं, आर्थिक सहयोग गर्न नसक्ने सबैले शेयर गरेर सहयोग गरौं 🇳🇵❤️

सहयोगका लागि-
शिशिर भण्डारी (Shishir Bhandari)
Mobile Number- 9811006929
‘सियोना श्रेष्ठ (Siyona Shrestha)
२०६५००००००३१५२४
बैंक अफ काठमाण्डु लिमिटेड
परासी ब्राञ्च

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *