Shadow

आफ्नो श्रीमती अर्कै केटासंग लागेको मोबाइलमा भेटिएको भिडियो प्रमाण लिएर मिडियामा आए श्रीमान (भिडियो)

आफ्नो श्रीमतीले धोका दिएको र भएको सम्पति लिएर फरार भएको भन्दै एक युवक मिडियामा आएका छन ।
काठमाडौ बुढानिलकण्ठ बस्दै आएका क्षेत्र प्रसाद श्रेष्ठका श्रीमती मिन कुमारी श्रेष्ठ एकाएक फरार भएकी छन।

हराएको केही दिनसम्म त क्षेत्रले श्रीमतीलाई जताततै खोजे न त उनीमाथिको बिश्वास घटयो न त मायानै तर जब एकदिन मोबाईल खोलेर इमो एप्स लग ईन गरे तब उनि छागाबाट खसे । त्यहाँ अर्कै युवकसंगको अनैतिक सम्बन्ध भएको प्रमाणहरु भेटे । उक्त एप्स भित्र अर्कै केटासंग मोजमस्ती गरेको फोटाहरु भेटेका थिए ।

जस्ले गर्दा उनी निकै रोए । एउटा सुनको तिलहरी, रिङ, मंगलसुत्र सहित सर्वस्व सामान लिएर उनि एक युवकसंग भागेको उनि बताउछन । आफुहरुको खास झगडा पनि हुने नगरेको र श्रीमतीलाइ आफुले शंका समेत नगरेको उनि सुनाउछन ।

याे समचार पनि पढ्नुहोस्

राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्री नै देशको ठुलो भ्रष्टाचारी रहेको जनताको निष्कर्ष !

काठमाडौं। एसियाली मुलुकमध्ये सबैभन्दा बढी जनताले भ्रष्टाचार बढेको विश्वास गर्ने देश नेपाल नै रहेको ट्रान्सपरेन्सी इन्टरनेसनलको ग्लोबल करप्सन ब्यारोमिटर एसियाले उल्लेख गरेको छ । ५८ प्रतिशत नेपाली भन्छन्,एक वर्षमा भ्रष्टाचार झन् बढेको छ।’

त्यस्तै,२३ प्रतिशत जनताले भ्रष्टाचार घटबढ नभई उही स्तरमा रहेको विश्वास गर्ने पनि प्रतिवेदनले उल्लेख गरेको छ । १८ प्रतिशत जनताले मात्रै भ्रष्टाचार घटेको मान्ने गरेको पनि प्रतिवेदनले जनाएको छ।

राष्ट्रपति तथा प्रधानमन्त्री भ्रष्टाचारी रहेको विश्वास गर्ने नेपाली जनता ५० प्रतिशत रहेको पनि प्रतिवेदनले उल्लेख गरेको छ । त्यस्तै, ४३ प्रतिशत नेपालीले सांसद र सरकारी अधिकारीहरू भ्रष्ट रहेको सोच्ने गर्छन्।

स्थानीय तहका अधिकारीहरू भ्रष्ट रहेको सोच्ने नेपालीको संख्या ४० प्रतिशत रहेको तथा २८ प्रतिशतले प्रहरी भ्रष्टाचारी हुने सोच्ने गरेको पनि अध्ययनले देखाएको छ।

नेपालका ८४ प्रतिशत जनताले भ्रष्टाचार ठूलो समस्या रहेको सोच्ने गरेको पनि प्रतिवेदनले उल्लेख गरेको छ । त्यस्तै, १२ प्रतिशत जनताले एक वर्षमा सार्वजनिक सेवा लिँदा कुनै न कुनै रूपमा घुस खुवाउनुपरेको पनि उल्लेख गरेका छन्।

ट्रान्सपरेन्सीले एसियाका १७ मुलुकमा भ्रष्टाचारको स्तर तथा सार्वजनिक सेवाको समान पहुँच तथा सरकारप्रतिको विश्वासजस्ता विषयमा जनतामाझ सर्वेक्षण गरी यो प्रतिवेदन तयार पारेको हो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *