Shadow

मोरङमा भैंसी क’रणी गर्दागर्दै प’क्राउ परे(भिडियो)

मोरङ जिल्लाको रतुवामाई नगरपालिका १ मा एकजना व्यक्तिले भैसीलाई पटकपटक ब’लात्कार गरेको कुरा खुलासा भएको छ ।यस्तो घि’नलग्दो र निकै भयानक घ’टना घ’टेको देख्दा त्यस गाउँका मान्छे निकै भयावित भएका छन् ।

आफ्नै छिमेकी रानी टुडुको भैंसी मंगल हस्ताले क’रणी गरेको कुरा आएको हो ।हामीले मंगलसँग कुरा गर्दा आफुले क’रणी गरेको कुरा उनले स्वीकार गरेका छन् ।आफुले करिब रातिको १ बजे भैंसी गोठबाट लगेको कुरा उनले बताएका छन् ।

आफुले घरबाट अलिक परको रुखमा लगी भैंसीलाई बाँधेर कर’णी गरेको उनले बताए ।आफुले मादक पदार्थ से”वन गरेको हुँदा यसरी बेहोसीमा कर’णी गर्न पुगेको उनले बताएका छन् ।मंगल आफ्नै ४ जना छोराछोरी छन् ।यसरी करणी गरेको हुँदा आफैलाई पनि हिन्न्ता बोध भएको उनले बताएका छन् र अब यस्तो कहिलै नगर्ने भनेर माफी मागेका छन् ।भिडियो हेर्नुस् :-

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *