Shadow

सङ्खुवासभा घ‘ट’ना प्रकरण जसको घरमा प्र’हरी वसेर अ’नुस‘न्धान गऱ्यो उहि मुख्य ना‘इके ४ जना प’क्रा‘उ

संखु’वासभा’को मादी नगरपालिका–१ स्थित उ‘म्लिङमा ६ जनाको सामूहिक ह’त्या‘का मुख्य यो’जनाकार सहित चार जनालाई प्रहरीले प’क्रा‘उ गरेर सा’र्वजनिक गरेको छ।भदौ २६ मा प्र‘हरीले २५ वर्षीय लोकबहादुर कार्कीलाई प‘क्रा’उ गरेकोथियो।अनुसन्धानबाट अरुकोपनि संलग्नता खुलेपछि

प्र’हरी ले थप ४ जना लाई प’क्रे’र “सोमबार सा”र्वजनिक गरेको हो ।प’क्रा‘उ पर्नेमा ४७ वर्षीय खड्ग बहादुर कार्की, उनका छोरा २८ वर्षीय हस्त बहादुर कार्की, ४९ वर्षीय रण बहादुर कार्की र १७ वर्षीय नरेश कार्की छन् । लोकबहादुर “सहित ५ जना ”मिलेर यो‘जना‘बद्ध रुपमा ह‘’त्या गरेको

संखु’वासभा’को मादी नगरपालिका–१ स्थित उ‘म्लिङमा ६ जनाको सामूहिक ह’त्या‘का मुख्य यो’जनाकार सहित चार जनालाई प्रहरीले प’क्रा‘उ गरेर सा’र्वजनिक गरेको छ।भदौ २६ मा प्र‘हरीले २५ वर्षीय लोकबहादुर कार्कीलाई प‘क्रा’उ गरेकोथियो।अनुसन्धानबाट अरुकोपनि संलग्नता खुलेपछि

प्र’हरी ले थप ४ जना लाई प’क्रे’र “सोमबार सा”र्वजनिक गरेको हो ।प’क्रा‘उ पर्नेमा ४७ वर्षीय खड्ग बहादुर कार्की, उनका छोरा २८ वर्षीय हस्त बहादुर कार्की, ४९ वर्षीय रण बहादुर कार्की र १७ वर्षीय नरेश कार्की छन् । लोकबहादुर “सहित ५ जना ”मिलेर यो‘जना‘बद्ध रुपमा ह‘’त्या गरेको

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *